Skialpinistické lyžiarky Fischer My Ranger Free 110 Walk Dyn 18/19

Neohodnotené
 
Skialpinistické lyžiarky Fischer My Ranger Free 110 Walk Dyn 18/19 najčerstvejšie technológie, super ľahký materiál a tuhosť, čo dovolí veľké výkony.
€359,90
Značka Fischer
Webová stránka značky fischersports.com/sk/Home
Kategória Skialpinistické lyžiarky
Zvoľte variant
Veľkosť: 26‚5 cm Skladom €359,90
   
Veľkosť: 25‚5 cm Skladom €359,90
   
Veľkosť: 24‚5 cm Skladom €359,90
   
 
Skialpinistické lyžiarky Fischer My Ranger Free 110 Walk Dyn 18/19 najčerstvejšie technológie, super ľahký materiál a tuhosť, čo dovolí veľké výkony. Zjazdové lyžiarky s unikátnym systémom, vďaka ktorému je možné nastavovať pohyblivosť skeletu drobnou páčkou pod vrchnou prackou. Počas niekoľkých sekúnd je možné topánku prepnúť pre výstup alebo naopak zapnúť na zjazd. Pohyblivosť kĺbu dosahuje približne 55°, topánky sú vybavené originálnymi piny Dynafit Inserts a GRIP WALK podrážkami. MY RANGER FREE 110 WALK DYN tak predstavujú špičkové topánky pre freeride, s ktorými môžete bez problémov vyraziť na túru a s ktorými sa tiež dobre jazdí po zjazdovke.Vlastnosti:- Flex index: 110- Hmotnosť: 1590 g / 26,5- Šírka základne: 99 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Keď hovoríme o histórii firmy Fischer Sports , majiteľ Josef ” Pepi ” Fischer povedal: “Aby sme pochopili súčasnosť a posúdili budúcnosť musíme sa obzrieť naspäť. A to platí predovšetkým pre firmy. Pestované tradície a štruktúry sú základom, na ktorom stavia súčasnosť aj budúcnosť.” A nemožno poprieť, že vie o čom hovorí ako syn zakladateľa firmy a riadi úspešnú rodinnú firmu.

Produkty značky Fischer:

Fischer Tour X-Treme

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.