Skialpinistické lyže Scott Speedguide 80 18/19 W´s

Neohodnotené
 
Skialpinistické lyže Scott Speedguide 80 18/19 W´s ťa prekvapia schopnosťou rýchleho stúpania a ohromia aj výkonom pri zjazde, no v neposlednom rade pútavým dámskym dizajnom.
€389,90
Značka Scott
Kategória Skialpinistické lyže
Zvoľte variant
Veľkosť: 152 cm Skladom €389,90
   
 
Skialpinistické lyže Scott Speedguide 80 18/19 W´s ťa prekvapia schopnosťou rýchleho stúpania a ohromia aj výkonom pri zjazde, no v neposlednom rade pútavým dámskym dizajnom. Progresívne bočné krojenie, karbónové výstuže a eliptické drevené jadro zvyšujú torziu a stabilitu lyží.3Dimension Sidecut:Revolučný tvar 3D je kombináciou krojenia špice, päty a stredovej časti lyže, ktorá má buď výrazne menšie krojenie alebo nemá žiadne. Radius špice a päty umožňuje ľahké zahájenie oblúku, zatiaľ čo stredová časť bez krojenie (freeski) alebo s väčším rádiom (all conditions) dodáva lyžiam stabilitu a zlepšuje kontrolu prenosu sily na hranu a jej držanie. Tento prevratný tvar si vyslúžil veľkú poctu vo forme zlatých medailí na zimných hrách X-Games a niekoľkých ocenení v ski testoch. Krojenie je k dispozícii v dvoch variantoch - so stredovou časťou bez krojenia (central flat line) pre jazdcov freestyle a progresívne orientovaných lyžiarov alebo sa stredovou časťou s veľkým rádiom na all condition lyžovanie.+ lepšia kontrola prenosu sily na hranu lyže+ stabilnejšie a predvídateľnejšie správanie lyže+ zmenou umiestnenia montážneho bodu sú lyže hravejšiePre Tip Rocker 320:Kombinácia progresívneho tvaru, skôr zdvihnutej špičky a rádiusu tvorí pre-Tip Rocker. Scott tak ponúka univerzálnejšie a tolerantnejšie lyže, bez ohľadu na snehové podmienky.+ zlepšuje obratnosť a progresivitu lyže+ zvyšuje stabilitu v prachovom a hlbokom snehu+ je tolerantná, zjednodušuje lyžiarovi zahájenie oblúkuFull Ski Length Wood Core:Drevené jadro po celej dĺžke lyže vytvára konzistentnejšiu tuhosť lyže a tým pádom vytvára homogénny prechod medzi strednou časťou a zakrivenou špičkou a chvostomFactory Finish:Scott lyže prichádzajú priamo z továrne pripravené na lyžovanie. Funkcia Factory Finish ponúka efektívny uhol hrán 88°, ktorý je výsledkom 3° boku a 1° základného uhla pre výnimočný výkon. Základňa je ukončená mikroštruktúrovaným CNC kamenným brúsením, takže si môžete pripevniť svoje lyže na batoh a ísť na hory, nie je potrebné žiadne ladenie pred ich prvým použitím.Skin Fixation System:Scott Skin Fixation System poskytuje jednoduché a rýchle pripevnenie pásov za všetkých poveternostných podmienokVlastnosti:- jednoduché začatie otáčania- stabilný výkon a presné držanie hrán- sidecut: 116 / 78 /102 mm- rádius: 15 m- 3D bočné krojenie: revolučný tvar 3D je kombinaciou krojenia špice, päty a stredovej časti lyže- drevené jadro po celej dĺžke lyže- konštrukcia: Sandwich Sidewall Carbon / Armida Elliptic- rocker: Pro-Tip Rocker 320- factory Finish- systém na uchytenie stúpacích pásov- hmotnosť: 950 g / 152cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Firma Scott sa zapísala do histórie v roku 1958, keď známy lyžiar Ed Scott vyrobil prvú lyžiarsku prútik z hliníku.Díky tomuto revolučnému objavu sa značka Scott počas krátkej doby stala technologickým lídrom v oblasti výroby palíc, ľahkých lyžiarskych topánok a lyžiarskych okuliarov. Svoje podnikanie postupne firma rozšírila aj na motošport, cyklistiku, snowboarding, funkčné športové oblečenie.

Top produkty:

SCOTT ERIDE SUPORT 2 - WHITE/BLUE

SCOTT CELESTE II

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.