Skialpinistické lyže La Sportiva Super Maximo LS Woman 19/20

Neohodnotené
 
Skialpinistické lyže La Sportiva Super Maximo LS Woman 17/18 sú nabombované freeridové lyže už od základu, aby ste si s nimi užili prašan po celý deň.
€475
Značka La Sportiva
Webová stránka značky lasportiva.com/
Kategória Skialpinistické lyže
Zvoľte variant
Veľkosť: 171 cm Skladom €475
   
 
Skialpinistické lyže La Sportiva Super Maximo LS Woman 17/18 sú nabombované freeridové lyže už od základu. Všetko začína ľahkým dutým NOMEX jadrom, ktoré pripomína včelieho plásty. Okolo jadra sú drevené bočnice, a tiež v presnom strede jadra je vložené drevo pre lepšiu tuhosť. To všetko je obalené biaxiálnym carbonovým laminátom. Celý box potom uzatvára kvalitnáé sinterovaná sklznica a hrana, ktorá je podlepená elastomerom pre lepší flex. Celkom sa na stavbe a zhotovení lyže vystrieda 14 vrstiev, to všetko, aby mohli byť ľahké a dostatočne pevné v torzii. Super Maximo sú lyže, ktoré sú široké a ľahko ovládateľné, aby ste si s nimi užili prašan po celý deň. Vlastnosti:- skialpové lyže do neupravených terénov- ľahké drevené jadro so vzduchovými kanálikmi Nomex- Liwood box core - jadro obalené karbónovými vláknami- jadro tvorené 14tich vrstvami- zvýšená torzná tuhosť- výborné vedenie lyže v náročnom teréne- ľahké zahájenie oblúku- Duo tech - rozdvojená pätka pre lepšie jazdné vlastnosti a upínanie pásov- Low omega profile - rozdielny pozdĺžny profil lyže pre lepšiu ovládateľnosť lyže- sinterovaná sklznice- cap bočnice- hmotnosť: 1300 g (171 cm)- šírka: 94mm (171cm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

La Sportiva  má silnú vášeň pre hory a životné prostredie. Rovnako ako urobiť rozsiahly výskum vyvinúť spôsoby, ako znížiť negatívne dopady a vytvoriť čo najlepší produkt pre svojich zákazníkov.

La Sportiva vlastní a prevádzkuje vlastné state-of-the-art výrobné závody v Taliansku. Táto  malá továreň, 150 ludí, továreň je naozaj anomália v dnešnom svete obuvi vyznačujú hyper-konkurencieschopnosť a extrémne cenovými tlakmi, ktoré vedú najmodernejšia outdoorová obuv spoločnosti k riešeniu dodávateľov. Naša továreň sa nachádza v meste Ziano di Fiemme, maléj horskej dedine v srdci talianskych Dolomitoch. Tradície a dedičstvo ručnej výroby obuvi žije ďalej v tomto čarovnom alpskom údolí existujúce v tieni rozoklaných vápencových vrcholov a ľadových údoliach, kde alpský majstri, ako Bonatti a Messner pendloval ich remeslo.

Top Produkty:

LA SPORTIVA BUSHIDO YELLOW/BLACK

LA SPORTIVA OXYGYM

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.