Set Skitrab Gancio Punta Attivo

Neohodnotené
 
Set Skitrab Gancio Punta Attivo je originálna sada háčikov a popruhov pre lyže Skitrab vhodné pre modely Libero, Sintesi, Altavia, Altavia Light, Magico, Maestro)
Dostupnosť Skladom
€16,90
   
Značka Ski Trab
Webová stránka značky skitrab.cz/
Kategória Skialpinistické doplnky
 
<p><strong>Set Skitrab Gancio Punta Attivo </strong>je originálna sada háčikov a popruhov pre lyže Skitrab, modelová rada Attivo (vhodné pre modely Libero, Sintesi, Altavia, Altavia Light, Magico, Maestro)</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prvé lyže SKI Trab opustili továreň v roku 1946. Celé boli vyrobené z jaseňového dreva. Od tejto chvíle sa drevárska dielňa pomaly menila v továreň na lyže av šesťdesiatych rokoch SKI Traba, ako jedna z prvých firiem, používala oceľové hrany. V roku 1962 sa na Medzinárodnom veľtrhu v Miláne (MIAS) predstavili prvé sklolaminátové SKI Traba a o pár rokov neskôr predviedla firma "pružné" hrany lyží. Počas svojej takmer šesťdesiatročnej profesionálnej dráhy sa SKI Traba posunula značne dopredu zásluhou nielen modernej technológie, ale aj skutočné vášne pre hory. Firemným sídlom je Bormio, preslávené turistické horské stredisko, mesto šampiónov a športovcov.
Vďaka stálej a skutočnej spolupráci s horskými odborníkmi zodpovedajú SKI Traba úplne potrebám lyžiarov. V súčasnosti vyrába SKI Traba najľahšie a zároveň najspoľahlivejšie skialpinistické lyže na svete, ktoré poskytujú najlepší komfort svetovým šampiónom pri mnohých víťazstvách. V roku 2004 sa, vďaka vývoju odľahčené technológie, zrodil model PIUMA DUO 4 axis, ktorý k dokonalej ľahkosti pridal aj vynikajúce lyžiarske možnosti a jednoduché ovládanie.
Úspechy, ktoré SKI Traba dosiahla, nezmenili podstatu a duch firmy. Jej obchodnou značkou naďalej zostáva skúsenosť, vášeň a remeselnícka starostlivosť v každom výrobnom kroku.

Top produkty:

SKI TRAB GARA AERO WORLD CUP FLEX70

SKI TRAB 14 PIUMA GARA