Skialpinistický cepín Camp Corsa Nanotech

Neohodnotené
 
Najmodernejšie horolezecký cepín na trhu a druhý najľahší na svete.
€83,90
Značka Camp
Webová stránka značky camp.it/
Kategória Skialpinistická výzbroj
Zvoľte variant
Veľkosť: 70 cm Skladom €83,90
   
 
<p>Najmodernejšie horolezecký cepín <strong>Camp Corsa Nanotech</strong> na trhu a druhý najľahší na svete. Je vyrobený z rovnakej hliníkovej zliatiny ako ultraľahký cepín Corsa, ale obsahuje navyše inovatívne oceľové Sandvik Nanoflex® spevnenie hrotu a bodca. Je ideálny pre VHT, skialpinizmus a lezenie vo vysokých nadmorských výškach.</p><p><strong>Technické údaje:</strong><br />Hmotnosť: 250g (50cm)<br />Dĺžky: 50,60,70 cm<br />Hrot: 7075 hliník, oceľ Nanoflex®, typ B, pri všetkých dĺžkach ochranná nylonová zátka<br />Porisko: 1,3 mm 7075-T6 hliník, typ B<br />Bodec: oceľ Nanoflex®<br /> </p><p>SANDVIK Nanoflex®<br />inovatívne patentovaná oceľ, ktorá je o 60% pevnejšia než normálna oceľ, čo umožňuje použiť menej materiálu a dosiahnuť nižšiu váha.</p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Prvé začiatky spoločnosti C.A.M.P. siahajú do roku 1889, kedy v horskej dedinke Premana (údolie Valsassina) pracuje jej zakladateľ a expert v spracovaní železa Nicola Codega. Tradície, znalosti a skúsenosti sú predávané z otca na syna a je to práve Antonio, ktorý začal rozvíjať a zdokonalovať otcove dielo.
V roku 1920 sú vyrobené prvé cepíny, ktoré požadoval armádny dôstojník pre pochody alpským pohorím. Nikdo vtedy ešte netušil, že tieto produkty sa ohromne preslávia a budú distribuované a predávané po celom svete o niekoľko desaťročí neskôr. Hnacou silou, ktorá poháňala Antonia a jeho synov vstúpiť na horolezecký trh bolo stretnutie s presláveným alpinistom Riccardom Cassinom, ktorý používal niektoré ich produkty ako skoby a vklínence.
  
Top produkty:
Vklínence Pro Nuts a Ball Nuts
Mačky Stalker a Race 290
Cepíny X-Alp
Prilba Armour
Bežecký batoh Trail Vest Light
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.