Úväz Singing Rock Top

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€29,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Sedáky
 
<p>Sedací úväzok <strong>Singing Rock Top</strong> pre via ferraty, hory a ľadovce. Plne nastaviteľný úväzok hodiaci sa na umelé horolezecké steny, lezecké školy a skialpinizmus.<br /><br />• ľahký nepolstrovaný úväz<br />• spony Rock & Lock<br />• vystužený naväzovací bod<br />• farebne odlíšené istiace oko pre bezpečné naviazanie<br />• pútko na materiál<br />• jedna univerzálna veľkosť pre akúkoľvek postavu<br /><br />Veľkosť: uni<br />Hmotnosť: 366g (+ - 15g)<br /><br /><b>Tabuľka veľkostí:</b><br />* obvod pása: 60-120cm<br />* obvod stehna: 42-66cm</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III