Úväz Ocún Bodyguard

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€45
   
Značka Ocún
Kategória Sedáky
 
<p>Plne nastaviteľný celotelový popruhový úväzok<strong> Ocún Bodyguard</strong>, ktorý je vhodný najmä pre začiatočníkov a na lezenie via ferrata (klettersteig). Veľmi ľahko sa nastavuje pomocou dvoch skvelých 44 mm Al praciek na hrudi a dvoch 44 mm praciek Al Click (ABS) v nohavičkách. Ocún Bodyguard je univerzálnej veľkosti a vojde sa do neho naozaj každý lezec!</p><p>Celotelový úväzok Ocún Bodyguard sa tiež pýši veľmi nízkou váhou - váži totiž len 695 gramov. Za kvalitu úväzku ručí aj norma EN 12277 typ A, ktorú úväzok samozrejme spĺňa. Zaiste poteší aj informácia, že celotelový úväzok bol vyrobený v EÚ, nejedná sa teda o žiadny čínsky produkt slabej kvality!</p><p> </p><p>Veľkosť / Pás(cm) / Nohavičky(cm):<br />Univerzálna/ 65–115 / 50–80<br /><strong>Hmotnosť:</strong> 695 g<br /><strong>Typ:</strong> EN 12277 typ A</p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1