Repelent Lifesystems Expedition 100+ Spray - 50 ml

Neohodnotené
 
Repelent Lifesystems Expedition 100+ Spray - 50 ml je repelent vo forme spreja s dvojitou ochranou vďaka funkcii Dual Action.
Dostupnosť Do 3 dní
€7
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Repelenty a ochranné krémy
 
<p><!--StartFragment--><!--StartFragment--><!--StartFragment--><!--StartFragment--><!--StartFragment--><!--StartFragment--></p><p><strong>Repelent Lifesystems Expedition 100+ Spray - 50 ml</strong> je repelent vo forme spreja s dvojitou ochranou vďaka funkcii Dual Action. Dual Action Long Lasting Formula kombinuje použitie dietyltoluamid a pyretroidov. Dietyltoluamid slúži ako aktívny odpudzovač a pyretroidy pôsobí ako ochrana pred uštipnutím hmyzom, ktorý už pristál na tele. Je určený pre oblasti ťažko zamorené bodavým hmyzom. Repelent obsahuje 95% dietyltoluamid a pyretroidov. Je účinný proti moskytom, komárom, ovadom, koutulím, muchničkám, blchám, kliešťom a ďalšiemu bodavému hmyzu. Jedna aplikácia vydrží viac ako 10 hodín. NIE JE VHODNÝ PRE DETI !!! Expedition 100+ Denim je ideálny naniesť na oblečenie.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- materiál: dietyltoluamid, pyretroidy<br />- rozmery: 115x35mm<br />- objem: 50ml<br />- hmotnosť: 76g<br />- farba: strieborná</p><div><p><!--EndFragment--></p></div><p><!--EndFragment--></p><p><!--EndFragment--></p><div><p><!--EndFragment--></p></div><p><!--EndFragment--></p><p><!--EndFragment--></p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS