Lifesystems Mountain Sun Protection SPF50+ Combi Stick

Neohodnotené
 
Ochranná tyčinka Lifesystems Sun Protection SPF 50+ je ľahko použiteľná a odolná proti opuchu.
Dostupnosť Skladom
€7,90
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Repelenty a ochranné krémy
 
<p>Ochranná tyčinka <em><strong>Lifesystems Sun Protection SPF 50+ </strong></em>je ľahko použiteľná a <strong>odolná proti opuchu</strong>. Tyčinka je 2 v 1 - skladá sa<strong> zo slnečnicového krému a lipovej masti.</strong> Je ideálna na použitie vo vysokej nadmorskej výške. Krém obsahuje vysokoúčinné širokospektrálne <strong>UV filtre</strong>, ktoré chránia pokožku pred UVA aj UVB lúčmi.</p><p>Aplikujte voľne na suchú pokožku <strong>30 minút pred vystavením slnku</strong>. Jedna aplikácia trvá až 6 hodín. Reaplikujte každé 2 hodiny vo vysokej nadmorskej výške, oblastiach s vyššou vlhkosťou, po plávaní alebo použitím uteráka.</p><p><strong>Váha: </strong>34g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS