Lifesystems Mountain Sun Protection SPF50+ Combi Stick

Neohodnotené
 
Ochranná tyčinka Lifesystems Sun Protection SPF 50+ je ľahko použiteľná a odolná proti opuchu.
Dostupnosť Skladom
€8,10
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Repelenty a ochranné krémy
 
Ochranná tyčinka Lifesystems Sun Protection SPF 50+ je ľahko použiteľná a odolná proti opuchu. Tyčinka je 2 v 1 - skladá sa zo slnečnicového krému a lipovej masti. Je ideálna na použitie vo vysokej nadmorskej výške. Krém obsahuje vysokoúčinné širokospektrálne UV filtre, ktoré chránia pokožku pred UVA aj UVB lúčmi. Aplikujte voľne na suchú pokožku 30 minút pred vystavením slnku. Jedna aplikácia trvá až 6 hodín. Reaplikujte každé 2 hodiny vo vysokej nadmorskej výške, oblastiach s vyššou vlhkosťou, po plávaní alebo použitím uteráka. Váha: 34g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.