Lifesystems Mountains Sun Cream SPF 50+ - 50 ml

Neohodnotené
 
Lifesystems Mountains Sun Creams SPF 50+ - 50 ml je krém určený na použitie vo vysokých nadmorských výškach, kde môže ľahko dôjsť k spáleniu pokožky.
Dostupnosť Skladom
€8,30
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Repelenty a ochranné krémy
 
<p><strong>Lifesystems Mountains Sun Creams SPF 50+ - 50 ml</strong> je opaľovací krém určený na použitie vo vysokých nadmorských výškach, kde môže ľahko dôjsť k spáleniu pokožky. Sú odolné proti potu, takže pôsobia dlhšie aj pri zvýšenej námahe. Poskytujú ochranu proti UV-A a UV-B žiareniu. Krém alplikuj voľne na suchú pokožku 30 minút pred vystavením slnku. Jedna aplikácia trvá až 6 hodín. Reaplikuj každé 2 hodiny vo vysokej nadmorskej výške, oblastiach s vyššou vlhkosťou, po plávaní alebo po použití uteráka.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- 5 hviezdičková UVA ochrana<br />- odolné voči teplu<br />- dermatologicky testované</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS