Petzl Accu Core

Neohodnotené
 
Dobíjaci akumulátor Petzl Core vysokej kapacity pre nové modely čeloviek Petzl
Dostupnosť Skladom
€25,90
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Príslušenstvo ku čelovkám
 
Dobíjaci akumulátor Petzl Core vysokej kapacity pre nové modely čeloviek Petzl - Tikkina, TIKKA, ZIPKA, ACTIK, ACTIK CORE, TACTIKKA, TACTIKKA +  a TACTIKKA + RGB.     -Dobíja sa cez štandardný USB port    -Indikátor nabíjania na akumulátoru    -Indikátor zostávajúcej energie    -Dobre funguje i v nízkych teplotách    -Doba dobíjania 3 hod   Výrobca:    PETZLHmotnosť:    23gZdroj:    Lithium Ion akumulátorKapacita:    1250mAh Výrobca:    PETZLHmotnosť:    23gZdroj:    Lithium Ion akumulátorKapacita:    1250mAh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.