Petzl Battery pack Tikka R+ Tikka RXP

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€15,70
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Príslušenstvo ku čelovkám
 
Zadný vymeniteľný panel pre čelovky Tikka R + a Tikka RXP poskytuje záložný zdroj, ak sa vám vybije akumulátor. Ak cestujete  na dlhšiu dobu mimo civilizáciu, kde nie je zdroj elektrického prúdu pre dobíjanie akumulátora, stačí vymeniť zadný panel a používať štandardné batérie. Špecifikácia:        -pre svietidla: Tikka R + a Tikka RXP         -možno použiť všetky typy batérií, štandardné alkalické, lítiové i dobíjacie Ni-MH akumulátory      -pri použití tohto panelu s batériami svietidlo funguje v režime konštantného svietenia      -výstupný výkon svietidla je iba 60% pôvodného výkonu s Li-iónovými akumulátorom        -pre svietidla: Tikka R + a Tikka RXP         -možno použiť všetky typy batérií, štandardné alkalické, lítiové i dobíjacie Ni-MH akumulátory      -pri použití tohto panelu s batériami svietidlo funguje v režime konštantného svietenia      -výstupný výkon svietidla je iba 60% pôvodného výkonu s Li-iónovými akumulátorom http://youtu.be/JTXeDDzr5o0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.