PIEPS Bivi Bag MFL Double

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€82,80
   
Značka Pieps
Webová stránka značky pieps.com/
Kategória Príslušenstvo a doplnky k spacím vakom
 
Multifunkčný bivakovací vak pre dve osoby. Žďárského vak je veľmi dobre zbalitelný buď do menšej ruličky, alebo do obdĺžnikového obalu. Vak môžeme tiež použiť ako slnečnú plachtu, alebo pončo. Vak je opatrený kevlarovými očkami a je možné z neho zostaviť transportné 'sane'.hlavné prednosti-super ľahký a malý-vonkajší signálne farby-vnútorný Striebornú záter-odolný RipStop materiálVeľkosť: 190x138cmVeľkosť po zbalení: 30x24x3cmVeľkosť po kompresií: 30x24x3cmMaterál: ultra ľahký RipStop-Nylon, strieborný záter, 5000mm H2oHmotnosť: 525gZáruka: 24 mesiacov hlavné prednosti-super ľahký a malý-vonkajší signálne farby-vnútorný Striebornú záter-odolný RipStop materiálVeľkosť: 190x138cmVeľkosť po zbalení: 30x24x3cmVeľkosť po kompresií: 30x24x3cmMaterál: ultra ľahký RipStop-Nylon, strieborný záter, 5000mm H2oHmotnosť: 525gZáruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Firma zaoberajúca sa bezpečnostným lavínovým vybavením Pieps GmbH sa nachádza v južnom Štajersku, je vybavená najmodernejšími technológiami a je známa svojím inovatívnym dizajnom. Všetky výrobky spĺňajú, často prekračujú, požiadavky noriem a sú tak ideálnymi pomocníkmi pre zodpovedné lyžiarov, skialpinistov, horolezcov a ostatných návštevníkov hôr. 

Mladý team Pieps kladie dôraz na spojenie špičkových technológií a jednoduchosti použitia. Do vývoja je tiež zapojený team horských vodcov UIAGM, ktorý spája techniku s praxou.

Vedľa technologicky najvyspelejšieho lavínového vyhľadávača PIEPS DSP ponúka Pieps doplnkové produkty, ako sú Al lavínové sondy, karbónové lavínové sondy, elektronické sondy, lopaty, sklonomer, batohy alebo napríklad bivakovacie vaky, z ktorých je ľahké vytvoriť núdzové transportné sane. Napriek už existujúce širokej ponuke produktov a technologickému náskoku Pieps ďalej pracuje na vývoji nových produktov a vylepšení existujúcich.

Top produkty:

PIEPS SET FREERIDE LIGHT

PIEPS ALPINIST PRO 3

PIEPS JETFORCE TOUR PRO 34

 

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.