Petzl Ring open

Neohodnotené
 
Petzl Ring open je určený na dočasné pripojenie vybavenia na postroj.
Dostupnosť Do 3 dní
€20,70
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória PRACOVNÉ VYBAVENIE
 
<p><strong>Petzl Ring open</strong> je určený na dočasné pripojenie vybavenia na postroj. Kruhový profil zaručuje optimálnu funkciu vo všetkých smeroch. Široké roztvorenie umožňuje inštaláciu na lano so zašitým zakončením.</p> <p><strong>Vlastnosti:</strong><br /> - Hmotnosť: 70g<br /> - Pevnosť v ťahu: 23kN<br />  </p> <p> </p> <p><strong>Vlastnosti:</strong><br /> - Hmotnosť: 70g<br /> - Pevnosť v ťahu: 23kN</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK