PETZL Podium 2018

Neohodnotené
 
Petzl PODIUM poskytuje optimálnu pohodu pri dlhodobom zavesení.
Dostupnosť Skladom
€147,40
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória PRACOVNÉ VYBAVENIE
 
<p><strong>Petzl PODIUM</strong> poskytuje optimálnu pohodu pri dlhodobom zavesení. Široké, pohodlné sedátko poskytuje vynikajúcu stabilitu,  pevné bočnice chránia stehná pred tlakom popruhov. Jednoducho použiteľná sedačka má dve pútka na materiál a zadný háčik . Spája sa s ASTRO BOD FAST a ASTRO SIT FAST s dvoma pruhmi</p><p><strong>Typ:  </strong>  sedačka<br /><strong>Hmotnosť: </strong>   1060g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.