Singing Rock Sling Lanyard - 60 cm 22 kN

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€8,20
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné slučky a Lanyardy
 
Dvojitý popruh Singing Rock Sling Lanyard so šitými okami konštruovaný z dvoch do seba vložených popruhov. Vonkajší dutý popruh chráni vnútorný červený popruh v prípade, že bude vonkajší popruh porušený, Bude užívateľ okamžite neomylne upozornený presvitajúcou červenou farbou vnútorného popruhu na nebezpečenstvo ďalšieho používania. Sling Lanyard musí byť zakomponovaný do systému zachytenia páduVlastnosti:- popruh je testovaný podľa normy EN 354 pre spojovacie prostriedky podľa normy EN 795B pre kotviace prostriedky- dĺžky sú farebné odlíšené- k dispozícii aj v Iba čiernej farbe- dostupné dĺžky:Žltá: 60 cmModrá: 80 cmČervená: 120 cmBiela: 150cm- Pevnosť: 22 kN- Šírka: 20 mm- Dlzka: 60, 80, 120 150 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.