Singing Rock Eye Sling 30 kN 150 cm

Neohodnotené
 
Singing Rock Eye Sling je dvojitá šitá pevnostná slučka s okom a indikátorom opotrebovania.
Dostupnosť Skladom
€13,60
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné slučky a Lanyardy
 
<p><strong>Singing Rock Eye Sling</strong> je dvojitá šitá pevnostná slučka s okom a indikátorom opotrebovania. Je konštruovaná z dvoch do seba vložených popruhov - vonkajší dutý popruh chráni vnútorný červený popruh. V prípade, že bude vonkajšie popruh porušený, bude užívateľ okamžite a neomylne upozornený presvitajúcou červenou farbou vnútorného popruhu na nebezpečenstvo ďalšieho používania. Aj keď je vonkajší obal porušený, je nosnosť slučky 22 kN (napriek tomu SINGING ROCK odporúča vyradiť slučku z používania!)<br /> <br /> <strong>Vlastnosti:    </strong></p> <p>- Eye Sling musí byť zakomponovaný do systému zachytenia pádu<br /> - slučka je testovaná podľa normy EN 354 pre spojovacie prostriedky a<br /> - podľa normy EN 795B pre kotviace prostriedky<br /> - dĺžky sú farebne odlíšené (k dispozícii aj v iba čiernej farbe)</p> <p>- Farba: čierny popruh (vnútorný červený) a žltej, modrej, červenej alebo bielej farbe oka<br /> - Pevnosť: 30 kN<br /> - Šírka: 20 mm<br /> - Dĺžka: 60, 80, 120 alebo 150 cm</p> <p><strong>Vlastnosti:    </strong></p> <p>- Eye Sling musí byť zakomponovaný do systému zachytenia pádu<br /> - slučka je testovaná podľa normy EN 354 pre spojovacie prostriedky a<br /> - podľa normy EN 795B pre kotviace prostriedky<br /> - dĺžky sú farebne odlíšené (k dispozícii aj v iba čiernej farbe)</p> <p>- Farba: čierny popruh (vnútorný červený) a žltej, modrej, červenej alebo bielej farbe oka<br /> - Pevnosť: 30 kN<br /> - Šírka: 20 mm<br /> - Dĺžka: 60, 80, 120 alebo 150 cm</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III