Petzl Progress

Neohodnotené
 
Spojovací prostriedok Petzl Progress je určený k postupu na lane.
Dostupnosť Skladom
€25,30
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Pracovné slučky a Lanyardy
 
<p>Spojovací prostriedok <strong>Petzl Progress</strong> je určený k postupu na lane. Dynamické lano znižuje rázovú energiu pôsobiacu na užívateľa pri malom páde. Indikátor pádu určuje, že prostriedok zachytil pád a mal by teda byť vyradený z používania.<br /> <br /> <strong>Vlastnosti: </strong></p> <p>- Indikátor pádu: zelené vlákno vystupujúce z lana, v prípade väčšieho pádu (nesprávne použitie) vlákno zmizne vnútri lana.<br /> - Dlhšia slučka sa používa pre pripojenie lanového blokantu ASCENSION pri výstupe po lane.<br /> - Krátka slučka je určená pre pripojenie do priebežných kotviacich bodov pri ich obiehaní.<br /> - Tvar Y umožňuje postup pozdĺž zaisťovacieho vedenia.<br /> - Konce lanových slučiek sú opatrené plastovými chráničmi, ktoré udržujú karabíny v správnej polohe a chránia lano pred opotrebovaním.<br /> - Krátka slučka 30 cm<br /> - Dlhá slučka 65 cm<br /> <strong>- Dĺžka:</strong> 30/60 cm<br /> <strong>- Hmotnosť:</strong> 150 g<br /> <strong>- Certifikácia:</strong> CE EN 354<br /> <strong>- Farba:</strong> čierna</p> <p><strong>Vlastnosti: </strong></p> <p>- Indikátor pádu: zelené vlákno vystupujúce z lana, v prípade väčšieho pádu (nesprávne použitie) vlákno zmizne vnútri lana.<br /> - Dlhšia slučka sa používa pre pripojenie lanového blokantu ASCENSION pri výstupe po lane.<br /> - Krátka slučka je určená pre pripojenie do priebežných kotviacich bodov pri ich obiehaní.<br /> - Tvar Y umožňuje postup pozdĺž zaisťovacieho vedenia.<br /> - Konce lanových slučiek sú opatrené plastovými chráničmi, ktoré udržujú karabíny v správnej polohe a chránia lano pred opotrebovaním.<br /> - Krátka slučka 30 cm<br /> - Dlhá slučka 65 cm<br /> <strong>- Dĺžka:</strong> 30/60 cm<br /> <strong>- Hmotnosť:</strong> 150 g<br /> <strong>- Certifikácia:</strong> CE EN 354<br /> <strong>- Farba:</strong> čierna</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK