Pracovný postroj Singing Rock Technic

Neohodnotené
 
Celotelový úväzok Singing Rock Technic pre zachytenie pádu a polohovanie je skvelý na rôzne druhy výškových prác.
€67,90
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné postroje
Zvoľte variant
Veľkosť: M/L Skladom €67,90
   
 
<p>Celotelový úväzok <strong>Singing Rock Technic</strong> pre zachytenie pádu a polohovanie je skvelý na rôzne druhy výškových prác. Vyrába sa v dvoch verziách. Singing Rock Technic Standard je dodávaný s Easy-lock sponami. Singing Rock Technic Steel Speed spĺňa americké štandardy NFPA Class III, ANSI Z359.1 a je dodávaný pre extrémne rýchle a pohodlné nastavenie so Speed sponami, aj všetky jeho komponenty sú oceľové.  </p><p>Pracovný postroj obsahuje predný a zadný naväzovací bod (EN 361). Na prednom naväzovacom bode si samozrejme môžete pripojiť zlaňovacie pomôcky (EN 813) a je určený aj pre polohovanie výškového pracovníka (EN 358). Je vybavený aj postranným polohovacím bodom, vďaka ktorému si môžete nastaviť ideálnu polohu (EC 358).</p><p>Iste si veľmi obľúbite aj špeciálne sloty na úväzku, kde si môžete pripojiť aj cenný materiál ako je príklepová vŕtačka alebo flexa. Pre pripojenie iného materiálu úväzok obsahuje dve štandardné pútka s vysokou nosnosťou až 10 kg.</p><p>S týmto úväzkom vybaveným rovným zadným navazovacím bodom sa ani nemusíte báť, že by Vám prekážal pri nosení batohu alebo napríklad dýchacieho prístroja.</p><p>Váha úväzku Singing Rock Technic Standard je 1620 g vo veľkosti M / L</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III