Singing Rock Sit Worker 3D - Speed

Neohodnotené
 
Plne nastaviteľný sedací úväzok s inovovanými SPEED sponami pre polohovanie pracovníka.
€99
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné postroje
Zvoľte variant
Veľkosť: M/L Skladom €99
   
Veľkosť: S Skladom €99
   
 
<p>Plne nastaviteľný sedací úväzok s inovovanými SPEED sponami pre polohovanie pracovníka. Nový dizajn je podporený dokonalou funkčnosťou, komfortom a ľahkosťou. Určený pre aktivity bez rizika pádu. Bohatá opora chrbta, skutočne veľká materiálová pútka pre vybavenie a spony SPEED robia z úväzku <strong>SIT WORKER 3D</strong> ideálny úväzok pre každodenné užívanie.</p><p>    -veľmi pohodlný široký bedrový pás zaručuje maximálny komfort pri práci<br />    -nariasený pevnostný popruh na bedrovom páse zaručuje pri normálnych pracovných podmienkach rozloženie síl len do polstrovania<br />    -inovované spony SPEED umožňujú plynulé a rýchle nastavenie v najrýchlejšom čase a s maximálnym komfortom<br />    -anatomicky tvarované nohavičky a bedrový pás sú chránené odolnou PES tkaninou pre vyššiu odolnosť voči mechanickému opotrebovaniu<br />    -reflexný prúžok a potlač na bedrovom páse zvyšujú viditeľnosť postroje<br />    -popruhy pre spojenie nohavičiek s bedrovým pásom vyrobené z odolnej PES tkaniny pre vyššiu odolnosť proti oderu<br />    -oceľové komponenty ošetrené technológiou E-coating pre vyššiu odolnosť voči korózii<br />    -postranné body pre polohovanie s možnosťou nastavenia polohy (EN 358)<br />    -predné bod pre pripojenie zlaňovacie pomôcok alebo polohovanie (EN 813, EN 358)<br />    -4 ergonomicky tvarovaná veľká pútka na materiál s nosnosťou 5 kg<br />    -ťažšie predmety do 35 kg možno zavesiť do nariaseného pevnostného popruhu na bedrovom páse<br />    -dodatočná pútka na nohavičkách a bedrovom páse s nosnosťou 5 kg pre lepšiu organizáciu materiálu<br />    -sloty na bedrovom páse pre umiestnenie karabíny PORTER pre rýchle pripojenie materiálu</p><p><br /><strong>Hmotnosť: </strong>1515 g [vel. M / L] (± 15 g)</p><p><img alt="" src="https://www.adamsport.eu/sub/adamsport.eu/images/singing-rock-sit-worker-tabulka.jpg" style="width: 800px; height: 800px;" /></p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III