Pracovný postroj Petzl Volt Wind LT

Neohodnotené
 
Petzl Volt Wind LT je záchytný a polohovací postroj, ktorý sa veľmi ľahko nasadzuje vďaka konštrukcii EASYFIT: vesta zaručuje, že postroj drží svoj tvar a automatické pracky FAST na páse a nožných popruhoch umožní nasadenie postroja bez zdvíhania nôh zo zeme.
€286,40
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Pracovné postroje
Zvoľte variant
Veľkosť: Veľkosť 1 Na objednávku €286,40
   
Veľkosť: Veľkosť 2 Na objednávku €286,40
   
Veľkosť: Veľkosť 0 Na objednávku €286,40
   
 
<p><strong>Petzl Volt Wind LT</strong> je záchytný a polohovací postroj, ktorý sa veľmi ľahko nasadzuje vďaka konštrukcii EASYFIT: vesta zaručuje, že postroj drží svoj tvar a automatické pracky FAST na páse a nožných popruhoch umožní nasadenie postroja bez zdvíhania nôh zo zeme. Anatomický tvar postroja <strong>VOLT WIND LT</strong> a široký polotuhý pás zaručujú pohodlie po celý pracovný deň. Na páse a pod chrbtovým pripájacím bodom je vybavený chráničmi, ktoré znižujú opotrebovanie pri pohybe vo vnútri veže veternej turbíny. <strong>VOLT WIND LT</strong> je certifikovaný pre U.S. a Európu.</p><p> </p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><p> </p><p><strong>Veľkosť 0:</strong></p><ul><li><strong> Typ:</strong> zachytávací a polohovací postroj pre veterné elektrárne</li><li><strong> Farba: </strong>čierno-žltá</li><li><strong> Veľkosť nohavičiek: </strong>44-59cm</li><li><strong> Veľkosť-pás:</strong> 65-80cm</li><li><strong> Výška postavy:</strong> 160-180cm</li><li><strong> Pripojovací bod-chrbtový:</strong> áno</li><li><strong> Pripojovací bod-hrudný:</strong> áno</li><li><strong> Pripojovací bod-predný: </strong>nie</li><li><strong> Pripojovací bod-postranný: </strong>áno</li><li><strong> Hmotnosť:</strong> 1965g</li><li><strong> Certifikácia: </strong>CE EN 361, EN 358, ANSI Z359.11</li></ul><p> </p><p><strong>Veľkosť 1:</strong></p><ul><li><strong>Typ:</strong>    zachytávací a polohovací postroj pre veterné elektrárne</li><li><strong>Farba:   </strong> čierno-žltá</li><li><strong>Veľkosť nohavičiek:   </strong> 47-62cm</li><li><strong>Veľkosť-pás: </strong>   70-93cm</li><li><strong>Výška postavy: </strong>   165-185cm</li><li><strong>Pripojovací bod-chrbtový:  </strong>  áno</li><li><strong>Pripojovací bod-hrudný:  </strong>  áno</li><li><strong>Pripojovací bod-predný:  </strong>  nie</li><li><strong>Pripojovací bod-postranný: </strong>   áno</li><li><strong>Hmotnosť:  </strong>  2010g</li><li><strong>Certifikácia:  </strong>  CE EN 361, EN 358, ANSI Z359.11</li></ul><p> </p><p><strong>Veľkosť 2:</strong></p><ul><li><strong>Typ:</strong>    zachytávací a polohovací postroj pre veterné elektrárne</li><li><strong>Farba:</strong>    čierno-žltá</li><li><strong>Veľkosť nohavičiek:  </strong>  50-65cm</li><li><strong>Veľkosť-pás: </strong>   83-120cm</li><li><strong>Výška postavy:   </strong> 175-200cm</li><li><strong>Pripojovací bod-chrbtový:  </strong>  áno</li><li><strong>Pripojovací bod-hrudný:    </strong>áno</li><li><strong>Pripojovací bod-predný: </strong>   nie</li><li><strong>Pripojovací bod-postranný:</strong>    áno</li><li><strong>Hmotnosť:   </strong> 2115g</li><li><strong>Certifikácia: </strong>   CE EN 361, EN 358, ANSI Z359.11</li></ul><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.