Pracovný postroj Petzl Avao Sit 2018

Neohodnotené
 
Petzl Avao Sit 2018 polohovací a závesný postroj je konštruovaný pre vyššie pohodlie vo všetkých situáciách.
€164,50
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Pracovné postroje
Zvoľte variant
Veľkosť: Veľkosť 1 Na objednávku €164,50
   
Veľkosť: Veľkosť 2 Na objednávku €164,50
   
 
<p><strong>Petzl Avao Sit 2018</strong> polohovací a závesný postroj je konštruovaný pre vyššie pohodlie vo všetkých situáciách. Široký, polotuhý pás a nožné popruhy poskytujú vynikajúcu oporu. Ľahká a priedušná konštrukcia maximalizuje prúdenie vzduchu. Postroj tiež umožňuje nosenie a organizovanie pracovných nástrojov, s niekoľkými materiálovými pútkami a držiaky na nosiče materiálu CARITOOL a puzdro na náradie TOOLBAG. Tento sedací postroj je konštruovaný tak, že ho možno premeniť na zachytávací postroj, ak sa kombinuje s hrudným postrojom TOP, alebo na postroj pre lanový prístup v kombinácii s hrudným postrojom TOP Croll S alebo L. AVAO SIT má na nožných popruhoch samosvorné pracky DoubleBack, AVAO SIT FAST je opatrený automatickými prackami.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><p><strong>Veľkosť 1:</strong><br /> <strong>Farba: </strong>žlto-čierna<br /> <strong>Veľkosť nohavičiek: </strong>47 - 62cm<br /><strong> Veľkosť-pás: </strong>70 - 93cm<br /><strong> Pripojovací bod-chrbtový: </strong>nie<br /><strong> Pripojovací bod-hrudný: </strong>nie<br /><strong> Pripojovací bod-predný: </strong>áno<br /><strong> Pripojovací bod-postranný: </strong>áno<br /> <strong>Hmotnosť: </strong>1175g<br /><strong> Materiál: </strong>nylon, polyester, hliník, oceľ<br /> <strong>Certifikácia: </strong>CE EN 358, CE EN 813, EAC</p><p> </p><p><strong>Veľkosť 2:</strong></p><p><strong>Farba: </strong>   žlto-čierna<br /><strong>Veľkosť nohavičiek: </strong>   50 - 65cm<br /><strong>Veľkosť-pás:</strong>    83 - 120cm<br /><strong>Pripojovací bod-chrbtový:   </strong> nie<br /><strong>Pripojovací bod-hrudný:  </strong>  nie<br /><strong>Pripojovací bod-predný:   </strong> áno<br /><strong>Pripojovací bod-postranný:  </strong>  áno<br /><strong>Hmotnosť:   </strong> 1190g<br /><strong>Materiál:  </strong>  nylon, polyester, hliník, oceľ<br /><strong>Certifikácia:  </strong>  CE EN 358, CE EN 813, EAC</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK