Pracovný postroj Petzl Avao Sit 2018

Neohodnotené
 
Petzl Avao Sit 2018 polohovací a závesný postroj je konštruovaný pre vyššie pohodlie vo všetkých situáciách.
€164,50
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Pracovné postroje
Zvoľte variant
Veľkosť: Veľkosť 1 Na objednávku €164,50
   
Veľkosť: Veľkosť 2 Na objednávku €164,50
   
 
Petzl Avao Sit 2018 polohovací a závesný postroj je konštruovaný pre vyššie pohodlie vo všetkých situáciách. Široký, polotuhý pás a nožné popruhy poskytujú vynikajúcu oporu. Ľahká a priedušná konštrukcia maximalizuje prúdenie vzduchu. Postroj tiež umožňuje nosenie a organizovanie pracovných nástrojov, s niekoľkými materiálovými pútkami a držiaky na nosiče materiálu CARITOOL a puzdro na náradie TOOLBAG. Tento sedací postroj je konštruovaný tak, že ho možno premeniť na zachytávací postroj, ak sa kombinuje s hrudným postrojom TOP, alebo na postroj pre lanový prístup v kombinácii s hrudným postrojom TOP Croll S alebo L. AVAO SIT má na nožných popruhoch samosvorné pracky DoubleBack, AVAO SIT FAST je opatrený automatickými prackami.Vlastnosti:Veľkosť 1: Farba: žlto-čierna Veľkosť nohavičiek: 47 - 62cm Veľkosť-pás: 70 - 93cm Pripojovací bod-chrbtový: nie Pripojovací bod-hrudný: nie Pripojovací bod-predný: áno Pripojovací bod-postranný: áno Hmotnosť: 1175g Materiál: nylon, polyester, hliník, oceľ Certifikácia: CE EN 358, CE EN 813, EAC Veľkosť 2:Farba:    žlto-čiernaVeľkosť nohavičiek:    50 - 65cmVeľkosť-pás:    83 - 120cmPripojovací bod-chrbtový:    niePripojovací bod-hrudný:    niePripojovací bod-predný:    ánoPripojovací bod-postranný:    ánoHmotnosť:    1190gMateriál:    nylon, polyester, hliník, oceľCertifikácia:    CE EN 358, CE EN 813, EAC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.