Hrudný postroj Petzl Top 2018

Neohodnotené
 
Hrudný postroj Petzl Top 2018 mení sedacie postroje AVAO SIT, AVAO SIT FAST, FALCON, FALCON MOUNTAIN a SEQUOIA SRT na záchytné postroje.
€85,30
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Pracovné postroje
Zvoľte variant
Veľkosť: Veľkosť 1 Na objednávku €85,30
   
Veľkosť: Veľkosť 2 Na objednávku €85,30
   
 
<p><strong>Hrudný postroj Petzl Top 2018</strong> mení sedacie postroje AVAO SIT, AVAO SIT FAST, FALCON, FALCON MOUNTAIN a SEQUOIA SRT na záchytné postroje. Polstrované ramenné popruhy sú široko od seba, aby znížili odieraniu krku. Pri zaťažení pásu napomáhajú preniesť zaťaženie na ramená. Na ramenných popruhoch majú systém pre uloženie karabín spojovacieho prostriedku pre zachytenie pádu, aby boli stále v dosahu.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><p>- Výrobca: PETZL<br />- Farba: žlto-čierna<br />- Výška postavy: 160-200cm<br />- Pripojovací bod-chrbtový: nie<br />- Pripojovací bod-hrudnej: áno<br />- Hmotnosť: 660g<br />- Material: nylon, polyester, hliník, oceľ<br />- Certifikácia: CE EN 361 (s postroji AVAO SIT, FALCON, FALCON MOUNTAIN, SEQUOIA SRT seat harness), EAC</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK