Singing Rock Treemouse 400

Neohodnotené
 
Arboristiské hádzacie vrecúško pre zaistenie výstupu do koruny stromu
Dostupnosť Skladom
€11,20
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné ochranné doplnky
 
<p>Arboristiské hádzacie vrecúško pre zaistenie výstupu do koruny stromu</p> <p><br />      -vyrobené z vysoko odolnej syntetickej tkaniny</p> <p>     -vybavené oceľovým zváraným okom s priemerom 3 cm</p> <p>     -na druhom konci textilné očko pre spojenie dvoch vreciek dohromady</p> <p><strong>Použitie:</strong></p> <p>     -inštalácia výstupového laná do koruny stromu</p> <p>     -inštalácie kotviaceho bodu slučkou JINGLE II v korune stromu</p> <p>     -zhadzovanie menších konárov z koruny stromu</p> <p>     -inštalácia pracovného lana na zle dostupných miestach</p> <p>     -široké využitie pri inštalácii pomocných lán pri záchrane</p> <p> </p> <p><strong>Farba: </strong>modrá<br /> <strong>Hmotnosť: </strong>400 g<br /> <strong>Materiál: </strong>PES, oceľ, polyamid</p> <p><strong>Farba: </strong>modrá<br /> <strong>Hmotnosť: </strong>400 g<br /> <strong>Materiál: </strong>PES, oceľ, polyamid</p> <p> </p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III