Singing Rock Treemouse 300

Neohodnotené
 
Arboristiské hádzacie vrecúško pre zaistenie výstupu do koruny stromu
Dostupnosť Skladom
€9,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné ochranné doplnky
 
Arboristiské hádzacie vrecúško pre zaistenie výstupu do koruny stromu      -vyrobené z vysoko odolnej syntetickej tkaniny      -vybavené oceľovým zváraným okom s priemerom 3 cm      -na druhom konci textilné očko pre spojenie dvoch vreciek dohromady Použitie:      -inštalácia výstupového laná do koruny stromu      -inštalácie kotviaceho bodu slučkou JINGLE II v korune stromu      -zhadzovanie menších konárov z koruny stromu      -inštalácia pracovného lana na zle dostupných miestach      -široké využitie pri inštalácii pomocných lán pri záchrane   Farba: žltá Hmotnosť: 300 g Materiál: PES, oceľ, polyamid Farba: žltá Hmotnosť: 300 g Materiál: PES, oceľ, polyamid  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.