Singing Rock Tool Holder

Neohodnotené
 
Elastická pomocná slučka na pripevnenie náradia na pracovný postroj
Dostupnosť Skladom
€6,10
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné ochranné doplnky
 
<p>Elastická pomocná slučka na pripevnenie náradia na pracovný postroj</p> <p>     -vyvinutá pre pohodlnú prácu s náradím pri práci vo výškach<br />      -vysoká odolnosť a flexibilita<br />      -oceľové zvárané oko</p> <p><br /> Nikdy nepoužívajte na istenie!</p> <p><br /> <strong>Farba:</strong> čierna / žltá<br /> <strong>Hmotnosť: </strong>30 g<br /> <strong>Materiál: </strong>PES, PAD, oceľ, elastické vlákno<br /> <strong>Dĺžka: </strong>70 cm (130 pri natiahnutí)<br /> <strong>Nosnosť:</strong> 3 kg</p> <p><strong>Farba:</strong> čierna / žltá<br /> <strong>Hmotnosť: </strong>30 g<br /> <strong>Materiál: </strong>PES, PAD, oceľ, elastické vlákno<br /> <strong>Dĺžka: </strong>70 cm (130 pri natiahnutí)<br /> <strong>Nosnosť:</strong> 3 kg</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.