Singing Rock Tool Bag

Neohodnotené
 
Otvorená brašna Singing Rock Tool Bag na náradie je vyrobená z veľmi odolného a pevného materiálu Polymar.
Dostupnosť Skladom
€34,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné ochranné doplnky
 
Otvorená brašna Singing Rock Tool Bag na náradie je vyrobená z veľmi odolného a pevného materiálu Polymar.   Vlastnosti: - tašku je možné pripojiť pomocou suchého zipsu alebo karabíny priamo - na úväzok, prípadne pomocou popruhu okolo pása - vnútorné a vonkajšie vrecká na náradie - prehľadná a dobre udržiavateľná - Poznámka: karabína nie je súčasťou výrobku - Farba: žltá - Hmotnosť: 405 g (± 15 g) - Veľkosť: 23 x 23 x 9 cm - Materiál: POLYMAR - Nosnosť: 10 kg Vlastnosti: - tašku je možné pripojiť pomocou suchého zipsu alebo karabíny priamo - na úväzok, prípadne pomocou popruhu okolo pása - vnútorné a vonkajšie vrecká na náradie - prehľadná a dobre udržiavateľná - Poznámka: karabína nie je súčasťou výrobku - Farba: žltá - Hmotnosť: 405 g (± 15 g) - Veľkosť: 23 x 23 x 9 cm - Materiál: POLYMAR - Nosnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.