Singing Rock Pole II

Neohodnotené
 
Nastaviteľný pracovný polohovací pás s dvomi bočnými prvkami
€31,90
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné ochranné doplnky
Zvoľte variant
Veľkosť: M/L Skladom €31,90
   
Veľkosť: XL Skladom €31,90
   
 
Nastaviteľný pracovný polohovací pás s dvomi bočnými prvkami      -kvalitné a funkčné polstrovanie zaisťuje minimálne otlaky a pohodlie v oblasti pásu      -dve bočné D-oka pre pracovné polohovanie podľa normy EN 358, testované na 15 kN      -dve oplietané pútka na materiál s nosnosťou 5 kg      -sloty pre zaistenie drahých prístrojov proti pádu z výšky (píla, vŕtačka), nosnosť 1 kN      -SPEED spona umožňuje plynulé a rýchle nastavenie podľa požiadaviek užívateľa      -nízka hmotnosť Odporúčané použitie:      -určené pre polohovanie pri prácach vo výškach     -možné kombinovať s celotelovým zachytávacím postrojom BODY II   Farba: čierna so žltouHmotnosť: 595 g [vel. M / L] (± 15 g)Veľkosť: S, M / L, XL (± 15 g)Veľkosť: S, M / L, XL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.