Singing Rock Pole II

Neohodnotené
 
Nastaviteľný pracovný polohovací pás s dvomi bočnými prvkami
€31,90
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné ochranné doplnky
Zvoľte variant
Veľkosť: M/L Skladom €31,90
   
Veľkosť: XL Skladom €31,90
   
 
<p>Nastaviteľný pracovný polohovací pás s dvomi bočnými prvkami</p> <p>     -kvalitné a funkčné polstrovanie zaisťuje minimálne otlaky a pohodlie v oblasti pásu</p> <p>     -dve bočné D-oka pre pracovné polohovanie podľa normy EN 358, testované na 15 kN</p> <p>     -dve oplietané pútka na materiál s nosnosťou 5 kg</p> <p>     -sloty pre zaistenie drahých prístrojov proti pádu z výšky (píla, vŕtačka), nosnosť 1 kN</p> <p>     -SPEED spona umožňuje plynulé a rýchle nastavenie podľa požiadaviek užívateľa</p> <p>     -nízka hmotnosť</p> <p><br /><strong>Odporúčané použitie:</strong></p> <p>     -určené pre polohovanie pri prácach vo výškach<br />     -možné kombinovať s celotelovým zachytávacím postrojom BODY II</p> <p> </p> <p><strong>Farba:</strong> čierna so žltou<br /><strong>Hmotnosť: </strong>595 g [vel. M / L] (± 15 g)<br /><strong>Veľkosť:</strong> S, M / L, XL</p> (± 15 g)<br /><strong>Veľkosť:</strong> S, M / L, XL</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III