Singing Rock Franklin

Neohodnotené
 
Pracovná sedačka určená k používaniu spoločne s postrojom pre zachytenie pádu.
Dostupnosť Do 3 dní
€86
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné ochranné doplnky
 
<p>Pracovná sedačka určená k používaniu spoločne s postrojom pre zachytenie pádu.</p><p>     -ľahko sa nastavuje sponami <strong>Rock & Lock</strong></p><p>     -široká sedacia časť zaručuje dobrú stabilitu a zároveň dovoľuje<br />     -pracovať striedavo vo vise aj v stoji</p><p>     -popruhy netlačí do stehien</p><p>     -3 pevné kovové oká pre zavesenie náradia a nádob</p><p>     -nosnosť kovových prvkov: 50 kg</p><p>     -max. zaťaženie sedačky: 250 kg</p><p><br /><strong>Farba: </strong>čierna so žltou<br /><strong>Hmotnosť: </strong>1650 g (± 15 g)<br /><strong>Veľkosť:</strong> UNI<br /><strong>Nosnosť: </strong>max. 250 kg</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III