Singing Rock Defender - 80 cm

2 hodnotenia
 
Singing Rock Defender je chránič na lano, ktorý chráni lano proti predratiu a pred nadmerným opotrebovaním (ostré hrany, farby, hrubé povrchy atď.)
Dostupnosť Skladom
€17,70
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné ochranné doplnky
 
<p><strong>Singing Rock Defender</strong> je chránič na lano, ktorý chráni lano proti predratiu a pred nadmerným opotrebovaním (ostré hrany, farby, hrubé povrchy atď.)<br /> <br /> <strong>Vlastnosti:    </strong></p> <p>- polstrované<br /> - možnosť vložiť dve i viac lán<br /> - Farba: čierna matná<br /> - Materiál: Cortex<br /> - Dĺžka: 80 a 120 cm</p> <p><strong>Vlastnosti:    </strong></p> <p>- polstrované<br /> - možnosť vložiť dve i viac lán<br /> - Farba: čierna matná<br /> - Materiál: Cortex<br /> - Dĺžka: 80 a 120 cm</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III