Singing Rock Carry Bag

Neohodnotené
 
Praktický nosič určený na uskladnenie a transportu lana a iného vybavenia. Je vyrobený z odolného, nepremokavého a umývateľného materiálu.
Dostupnosť Skladom
€52,30
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné ochranné doplnky
 
<p><strong>Singing Rock Carry Bag</strong> je praktický nosič určený na uskladnenie a transportu lana a iného vybavenia. Je vyrobený z odolného, nepremokavého a umývateľného materiálu.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- ľahká práca vďaka samostojnej konštrukcií s textilnými výstuhami<br />- jednoduchý tvar "vedierka" uľahčuje prácu pri vkladaní lana<br />- vystužené madlá pre príjemnejšie prenášanie<br />- na spodnej strane umiestnené popruhové madlo určené na vyklepanie materiálu či napadaných nečistôt<br />- bočné vrecko na drobnosti<br />- 2 textilné oká na hornej hrane pre prípadné pripojenie ramenného popruhu<br />- jednoduchý zdrhovací systém zatvárania<br />- farba: čierna<br />- hmotnosť: 940 g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.