Singing Rock Carry Bag

Neohodnotené
 
Praktický nosič Singing Rock Tool Bag je určený na uskladnenie a transportu lán a iného vybavenia, ktorý je vyrobený z odolného, nepremokavého a umývateľného materiálu.
Dostupnosť Skladom
€44,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné ochranné doplnky
 
Praktický nosič Singing Rock Tool Bag je určený na uskladnenie a transportu lán a iného vybavenia, ktorý je vyrobený z odolného, nepremokavého a umývateľného materiálu.      Vlastnosti: - ľahká práca vďaka samostojnej konštrukcii s plastovými výstuhami - jednoduchý tvar "vedierka" uľahčuje prácu pri vkladaní lana - vystužené madlá pre príjemnejšie prenášanie - na spodnej strane umiestnené poruhové madlo určené na vyklepanie materiálu či napadaných nečistôt - bočné vrecko na drobnosti - 2 oceľové krúžky na hornej hrane pre prípadné pripojenie ramenného popruhu - jednoduchý zdrhovací systém zatvárania - Farba: čierna - Hmotnosť: 940 g - Veľkosť: 30 x 40 (58) cm - Materiál: PVC - Objem: 28 + 10 l Vlastnosti: - ľahká práca vďaka samostojnej konštrukcii s plastovými výstuhami - jednoduchý tvar "vedierka" uľahčuje prácu pri vkladaní lana - vystužené madlá pre príjemnejšie prenášanie - na spodnej strane umiestnené poruhové madlo určené na vyklepanie materiálu či napadaných nečistôt - bočné vrecko na drobnosti - 2 oceľové krúžky na hornej hrane pre prípadné pripojenie ramenného popruhu - jednoduchý zdrhovací systém zatvárania - Farba: čierna - Hmotnosť: 940 g - Veľkosť: 30 x 40 (58) cm - Materiál: PVC - Objem: 28 + 10 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.