Púzdro Petzl Eclipse

Neohodnotené
 
Púzdro Petzl Eclipse na ľahké uskladanie hádzacieho lanka.
Dostupnosť Do 3 dní
€53,80
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Pracovné ochranné doplnky
 
<p><strong>Púzdro Petzl Eclipse</strong> na ľahké uskladanie hádzacieho lanka. Dvojité dno umožňuje uloženie dvoch laniek oddelene. Dva pripojovacie body pre oddelenie koncov lana. Štyri vrecká zo sieťoviny pre uloženie hádzacieho vrecka. Ak je prázdny, možno ho zložiť do malého rozmeru (výborne pasuje do vaku Bucket).</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><p><br /><strong>Typ: </strong>vak<br /><strong>Farba: </strong>žlto-čierna<br /><strong>Hmotnosť: </strong>500g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.