Pracovný postroj Petzl Seat

Neohodnotené
 
Petzl Seat je široká, pohodlná sedačka pre pohodlnú prácu v zavesení.
Dostupnosť Na objednávku
€91,90
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Pracovné ochranné doplnky
 
Petzl Seat  je široká, pohodlná sedačka pre pohodlnú prácu v zavesení. Určená pre arboristické postroje Petzl Sequoia a Petzl Sequoia SRT. Šírka sedačky je nastaviteľná pre ľahší pohyb v korune stromu. Popruhy sú vybavené samo blokovacími prackami DoubleBack pre rýchle a jednoduché nastavenie. Pokiaľ sa sedačka nepoužíva, možno ju ľahko umiestniť na chrbát. Pripája sa do dvoch rozoberateľných krúžkov postrojov SEQUOIA a SEQUOIA SRT. Vlastnosti: - Výrobca: PETZL - Typ: sedačka - Hmotnosť: 950g Vlastnosti: - Výrobca: PETZL - Typ: sedačka - Hmotnosť: 950g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.