Singing Rock Spojka Malá - oceľ

2 hodnotenia
 
Malá duralová spojka Singing Rock s dvojitou dlaňovou poistkou.
Dostupnosť Skladom
€9,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Pracovné karabíny
 
<p>Malá <strong>duralová spojka Singing Rock</strong> s dvojitou dlaňovou poistkou.<br /> <br /> <strong>Vlastnosti:    </strong></p> <div itemprop="description"> <p>- dvojitá dlaňová poistka<br /> - jednoduchá manipulácia<br /> - automatické zaistenie západky<br /> - unikátne produktové číslo<br /> - k dostaniu tiež oceľová verzia<br /> - Farba: pozink<br /> - Hmotnosť: 244 g<br /> - Materiál: oceľ<br /> - Pevnosť v pozdĺžnej osi: 25 kN<br /> - Svetlosť (d): 21 mm</p> </div> <p> </p> <p><strong>Vlastnosti:    </strong></p> <div itemprop="description"> <p>- dvojitá dlaňová poistka<br /> - jednoduchá manipulácia<br /> - automatické zaistenie západky<br /> - unikátne produktové číslo<br /> - k dostaniu tiež oceľová verzia<br /> - Farba: pozink<br /> - Hmotnosť: 244 g<br /> - Materiál: oceľ<br /> - Pevnosť v pozdĺžnej osi: 25 kN<br /> - Svetlosť (d): 21 mm</p> </div> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III