Penová karimatka Thermarest RidgeRest Solite - large

Neohodnotené
 
Penová karimatka Thermarest RidgeRest Solite - large je takmer nezničiteľná, ľahká a kvalitná penová karimatka pre trojsezónne použitie.
Dostupnosť Skladom
€40,70
   
Značka Thermarest
Webová stránka značky cascadedesigns.com/therm-...
Kategória Penové karimatky
 
Penová karimatka Thermarest RidgeRest Solite - large je takmer nezničiteľná, ľahká a kvalitná penová karimatka pre trojsezónne použitie. Pre situácie, kedy rozhoduje každý gram záťaže naviac. Rebrovanie zvyšuje mäkkosť, drážky zlepšujú izolačné vlastnosti. Je veľmi odolná, navrhnutá pre dlhoročnú službu. Nová hliníková vrstva odráža teplo a chlad a zvyšuje až o 13% tepelnú izoláciu. Vrstva hliníka zvyšuje tiež odolnosť materiálu voči oderu. Vlastnosti:- ľahšia alternatíva karimatky RidgeRest Solar- teplá trojsezónna karimatka s potiahnutou izolačnou vrstvou ThermaCapture, ktorá odráža sálavé teplo späť k telu- pre maximálne teplo používať reflexnou vrstvou nahor- ľahká a vhodná pre situácie, kedy rozhoduje každý gram záťaže naviac- rebrovanie zvyšuje mäkkosť, drážky zlepšujú izolačné vlastnosti- je veľmi odolná, navrhnutá pre dlhú životnosť- hliníková vrstva odráža teplo a zvyšuje až o 13% tepelnú izoláciu- vrstva hliníka zvyšuje tiež odolnosť materiálu voči oderu- šírka x dĺžka:    63 x 196 cm- hrúbka: 1,5 cm- hmotnosť: 540 g- tepelný koeficient:    2,8 R- rozmery v zabalenom stave: 51 x 17 cm- materiál: Cross Linked Polyethylene Poradíme ti vo výbere tej správnej karimatky Thermarest! Zostavili sme pre teba prehľadnú tabuľku s podrobnými informáciami, ktoré sa ti môžu pri výbere určite hodiť. Vlastnosti:- ľahšia alternatíva karimatky RidgeRest Solar- teplá trojsezónna karimatka s potiahnutou izolačnou vrstvou ThermaCapture, ktorá odráža sálavé teplo späť k telu- pre maximálne teplo používať reflexnou vrstvou nahor- ľahká a vhodná pre situácie, kedy rozhoduje každý gram záťaže naviac- rebrovanie zvyšuje mäkkosť, drážky zlepšujú izolačné vlastnosti- je veľmi odolná, navrhnutá pre dlhú životnosť- hliníková vrstva odráža teplo a zvyšuje až o 13% tepelnú izoláciu- vrstva hliníka zvyšuje tiež odolnosť materiálu voči oderu- šírka x dĺžka: 63 x 196 cm- hrúbka: 1,5 cm- hmotnosť: 540 g- tepelný koeficient: 2,8 R- rozmery v zabalenom stave: 51 x 17 cm- materiál: Cross Linked Polyethylene

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Zdieľame že chápete, že je vonku je viac než len spôsob, ako definovať svoju polohu - to je nevyhnutnou súčasťou života. Či už je to vaša cesta k osobnému osvieteniu a vnútorného pokoja, alebo na miesto, kam ísť na adrenalínu opravu ďalšieho veľkého dobrodružstva, to je miesto, kde by si bol teraz, ak by ste mohol, a to je to, čo nás všetky väzby.

Thermarest vám vždy poskytne  perfektnú dávku pohodlia a vyhrevnosti.

Nikto nevie, že rovnako ako my, a to je dôvod, prečo sme odhodlaní k tomu, aby váš čas vonku bol zábavnejší a produktívnejší so všetkým, čo robíme.

To produkty:

THERMAREST Z-LITE

THERMAREST Z-LITE SOL

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.