Penová karimatka Thermarest RidgeRest Classic - Regular

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€22,20
   
Značka Thermarest
Webová stránka značky cascadedesigns.com/therm-...
Kategória Penové karimatky
 
Thermarest RidgeRest Classic je nová karimatka pre rok 2014, ktorá je alternatívou medzi cenou a výkonom, vyrobená z ultra odolného polyetylénu. RidgeRest Classic je dostatočne výkonná (R-Value - 2,6), veľmi ľahká a v zabalenom stave najmenšia penová karimatka. Rebrovanie zvyšuje mäkkosť, drážky zlepšujú izolačné vlastnosti. Je veľmi odolná, navrhnutá pre dlhoročnú službu.   Vlastnosti: - Šírka x dĺžka: 51 x 183cm- Hrúbka: 2cm- Hmotnosť balenie: 400g- Tepelný koeficient: 2,6R- Rozmery v zabalenom stave: 51 x 20cm- Material: Cross Linked Polyethylene- Farba: šedá Poradíme ti vo výbere tej správnej karimatky Thermarest! Zostavili sme pre teba prehľadnú tabuľku s podrobnými informáciami, ktoré sa ti môžu pri výbere určite hodiť. Vlastnosti: - Šírka x dĺžka: 51 x 183cm- Hrúbka: 2cm- Hmotnosť balenie: 400g- Tepelný koeficient: 2,6R- Rozmery v zabalenom stave: 51 x 20cm- Material: Cross Linked Polyethylene- Farba: šedá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Zdieľame že chápete, že je vonku je viac než len spôsob, ako definovať svoju polohu - to je nevyhnutnou súčasťou života. Či už je to vaša cesta k osobnému osvieteniu a vnútorného pokoja, alebo na miesto, kam ísť na adrenalínu opravu ďalšieho veľkého dobrodružstva, to je miesto, kde by si bol teraz, ak by ste mohol, a to je to, čo nás všetky väzby.

Thermarest vám vždy poskytne  perfektnú dávku pohodlia a vyhrevnosti.

Nikto nevie, že rovnako ako my, a to je dôvod, prečo sme odhodlaní k tomu, aby váš čas vonku bol zábavnejší a produktívnejší so všetkým, čo robíme.

To produkty:

THERMAREST Z-LITE

THERMAREST Z-LITE SOL

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.