Termoprádlo Sensor Coolmax Trenky - modré

Neohodnotené
 
Vlákno Coolmax má špeciálny tvar, ktorý zväčšuje jeho plochu, čím dochádza k lepšiemu odvodu potu od tela a výraznejšiemu prísunu okolitého vzduchu k telu.
€17,50
Značka Sensor
Webová stránka značky sensor.cz/cs/
Kategória Pánske termoprádlo
Zvoľte variant
Veľkosť: S Skladom €17,50
   
Veľkosť: M Skladom €17,50
   
 
Vlákno Coolmax má špeciálny tvar, ktorý zväčšuje jeho plochu, čím dochádza k lepšiemu odvodu potu od tela a výraznejšiemu prísunu okolitého vzduchu k telu. Coolmax týmto vytvára medzi telom a vzduchom určitú mikroklímu, ktorá zabraňuje prehriatiu organizmu (zamedzuje strate tekutín – dehydratácii), a tým zaistí aj Vaše väčšie pohodlie a vyšší výkon. Vďaka výbornej elasticite a jemnosti materiálu vyniká vysokým komfortom a pohodlím pri nosení. Výrobky Coolmax Fresh samozrejme nie sú určené len na športové aktivity, ale využijete ich aj v lete na bežné nosenie. Coolmax Fresh je obohatený o jonty striebra vo vlákne, ktoré spomaľujú a obmedzujú rast baktérií spôsobujúcich rozklad potu tým, že narušia ich bunkovú stenu. Týmto je zamedzené tvorbe nepríjemných pachových vnemov. - spoľahlivý termoregulačný systém pre telo je zabezpečený zväčšeným povrchom vlákna a maximálnym odvodom vlhkosti - obmedzenie dehydratácie a prehrievania organizmu - zníženie rýchlosti srdcovej činnosti počas cvičenia - poskytuje chladivý pocit pri vrcholovom športovom výkone - patentovaný 4 laločný profil s vylepšenou vláknovou technologiou → zaistenie priedušnosti a priepustnosti vodných pár - termoizolačná funkcia – vďaka nízkej tepelnej vodivosti chráni telo pred vonkajšou teplotou - schne rýchlejšie ako iné materiály - jemnosť, ľahkosť a elasticita materiálu - luxus a komfort nosenia - testovaný a certifikovaný v spoločnosti Advansa - nezrážavý a udržuje tvar - vhodný aj pre alergikov   Veľkostná tabuľka Sensor   - spoľahlivý termoregulačný systém pre telo je zabezpečený zväčšeným povrchom vlákna a maximálnym odvodom vlhkosti - obmedzenie dehydratácie a prehrievania organizmu - zníženie rýchlosti srdcovej činnosti počas cvičenia - poskytuje chladivý pocit pri vrcholovom športovom výkone - patentovaný 4 laločný profil s vylepšenou vláknovou technologiou → zaistenie priedušnosti a priepustnosti vodných pár - termoizolačná funkcia – vďaka nízkej tepelnej vodivosti chráni telo pred vonkajšou teplotou - schne rýchlejšie ako iné materiály - jemnosť, ľahkosť a elasticita materiálu - luxus a komfort nosenia - testovaný a certifikovaný v spoločnosti Advansa - nezrážavý a udržuje tvar - vhodný aj pre alergikov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Sensor vyrába svoje oblečenie predovšetkým v Českej republike na rovnakom mieste, bude vyrábať aj v budúcnosti. Zdá sa nám správne zamestnávať našich spoluobčanov a neprepravovať tovar desaťtisíce kilometrov lodí s libérijskou vlajkou.

Top produty:

DÁMSKE SPODKY SENSOR THERMO

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.