Termoprádlo Brynje Wool Thermo Longs w/inlay

Neohodnotené
 
Termoprádlo Brynje Wool Thermo Longs w/inlay sú funkčné spodky so zosilnenými panelmi na kolenách pre vyšší komfort. Sú pletené z najjemnejšej merino vlny.
€65,20
Značka Brynje
Kategória Pánske termoprádlo
Zvoľte variant
Veľkosť: S Skladom €65,20
   
Veľkosť: M Skladom €65,20
   
 
<p><strong>Termoprádlo Brynje Wool Thermo Longs w/inlay</strong> sú funkčné spodky so zosilnenými panelmi na kolenách pre vyšší komfort. Sú z originálnej sieťoviny s veľkými medzerami, pletené z najjemnejšej merino vlny. Majú skvelé izolačné vlastnosti a veľmi rýchlo sa vysušia. Ideálna prvá vrstva. V originálnom spodnom prádle rady Wool Thermo máš na sebe dokonale fungujúci termostat. Sieťovina má vynikajúce izolačné vlastnosti, zároveň spoľahlivo a veľmi rýchlo odvádza vlhkosť od tela. Ideálna prvá vrstva pre akúkoľvek aktivitu. Wool Thermo ťa ochráni pred podchladením aj prehriatím. Sieťovina zabezpečuje správnu cirkuláciu vzduchu, keď si v pohybe. Keď odpočívaš, zadržuje teplý vzduch pri tele a vytvára okolo teba dokonalú izolačnú vrstvu. Vďaka veľkým medzerám nedochádza k upchatiu prieduchov nadmernými telesnými výparmi, originálna sieťovina znižuje nebezpečenstvo tepelných mostov.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- funkčné spodky s výstužou na kolenách pre vyšší komfort<br />- kombinácia merino vlny a polyamidu<br />- vystužené ramená pre použitie s batohom<br />- aj do extrémnych podmienok<br />- materiál: 80% merino vlna, 20% polyamid<br />- sila vlákna: 17,5<br />- gramáž sieťoviny: 125</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Brynje je designované, vyrábané a exportované ako športové spodné prádlo s najlepšou funkčnosťou od roku 1887. Brynje Super Thermo sieťovinovej konštrukcie bolo priebežne modifikované. Jeho vysoká úžitkovosť potrebná pri outdoorových aktivitách spľňa aj armádne požiadavky viacerých štátov.

Top produkty Brynje Termo:

- Spodky Brynje Termo Longs W

- Brynje Termo t-Shirt dlhý rukáv