Bežecká obuv Inov-8 Road X-255 - grey

Neohodnotené
 
Bežecká obuv Inov-8 Road X-255 - grey je prísne cestná objemová špeciálka vyrobená na podošve Road-x, ktorá na prvý pohľad pripomína slik.
€80
Značka Inov-8
Webová stránka značky inov-8.com/New/Global/Ind...
Kategória Pánska bežecká obuv
Zvoľte variant
Veľkosť: 11,5 Do 3 dní €80
   
 
<p><strong>Bežecká obuv Inov-8 Road X-255 - grey</strong> je prísne cestná objemová špeciálka vyrobená na podošve Road-x, ktorá na prvý pohľad pripomína slik. Kontaktná zmes podošvy má výbornú adhéziu na pevnom povrchu, s narastajúcou teplotou podkladu sa tieto vlastnosti ešte násobia. Pri odraze sa v podošve otvárajú perforované "zúbky", ktoré zvyšujú účinnosť odrazu. Modelový rad 255 ponúka sklon medzi pätou a špičkou 9mm, čo je na úrovni priemerne tlmenej topánky. Vnútorna polymérový prstenec DFB ovplyvňuje flexibilitu tejto topánky a pri efektívnom bežeckom štýle napomáha k efektívnejšiemu odrazu (pružinový efekt). Široký zvršok v mieste priečnej klenby umožňuje tejto prirodzený priestor pre prácu i na veľmi dlhú dobu. Priečna klenba sa pri odraze rozširuje, a ak je vystavená stresu úzkym zvrškom, výrazne narastá únava a stráca sa radosť z behu. Z tohto dôvodu by mali byť všetky tréningové topánky v mieste priečnej klenby dostatočne široké. Mäkšia päta je citlivý k achilovkám. Vnútorná vkladacia stielka má výšku 6 mm, v prípade potreby je možné ju zameniť za nižšiu stielku 3mm. Tým sa ešte viac zväčší vnútorný objem topánky, a môže sa tak variabilne ovplyvňovať finálny vnem z tejto topánky. Vstrekovaná EVA medzipodošva ponúka výborný komfort a optimálnu úroveň tlmenia pre dlhšie výbehy.</p> <p>Váha: 255g (UK8)</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Dnes Inov - 8 obchoduje vo viac ako 60 krajinách sveta a môže sa pochváliť viac ako 80 modelmi bežeckej obuvi. Uspokojuje potreby športovcov, ktorí chcú športovať prirodzene rýchlo bez ohľadu na terén aj prijímať výzvy vo fitness aktivitách.

Top predávajúce sa produkty:

X-Talon 212