Bežecká obuv Inov-8 Mudclaw 275 (P) - black/silver

Neohodnotené
 
Bežecká obuv Inov-8 Mudclaw 275 (P) - black/silver doslova nakopáva k výkonu. Budeš prekvapený, čo sa dá s touto topánku zažiť.
€130
Značka Inov-8
Webová stránka značky inov-8.com/New/Global/Ind...
Kategória Pánska bežecká obuv
Zvoľte variant
Veľkosť: 11,5 Do 3 dní €130
   
 
<p><strong>Bežecká obuv Inov-8 Mudclaw 275 (P) - black/silver </strong>doslova nakopáva k výkonu. Agresívna podošva so špuntami vysokými 8 mm sa nekompromisne zarývajú do terénu a tie sa tak stávajú súčasťou divočiny. Zmes podošvy S-grip ponúka špičkové kontaktné vlastnosti na akomkoľvek prírodnom povrchu. Pomer využitia je 90% trail, 10% cesta (maximálne). Výkonnostná krosovka má medzipodrážku schovanú v podošve, a preto ju na prvý pohľad neuvidíš. Sklon medzipodošvy je 4mm, výška v päte 10mm, výška v špičke 6mm. Termoplastický polyuretán ako materiál medzipodošvy (exteroflow) ponúka špičkovú vnímavosť ale zároveň tiež nebývalo vysoký komfort. Medzipodošva je podložená tiež nylonovou výstuhou Meta-Shank, ktorá má brániť prípadnému prerazeniu podošvy.<br />Zvršok je úzky, jedná sa o výkonnostnú topánku do najťažšieho terénu (OCR, orienťák), kedy má topánka maximálne splynúť s chodidlami, aby sa nestrácala energia a kontakt s povrchom. Budeš prekvapený, čo sa dá s touto topánku zažiť. Vystužená obsádzka z nylonového materiálu má predĺžiť životnosť zvršku, však rovnako ako u všetkých ostatných bežeckých topánok, veľmi dôležitá je tu správne zvolená šírka.<br />Tento model je možné zakúpiť aj v rámci G-SÉRIE, teda vo verzii s grafénovou podrážkou a kevlarom vystuženým zvrškom.</p> <p>Váha: 275g (UK8)</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Dnes Inov - 8 obchoduje vo viac ako 60 krajinách sveta a môže sa pochváliť viac ako 80 modelmi bežeckej obuvi. Uspokojuje potreby športovcov, ktorí chcú športovať prirodzene rýchlo bez ohľadu na terén aj prijímať výzvy vo fitness aktivitách.

Top predávajúce sa produkty:

X-Talon 212