Bežecká obuv Inov-8 F-Lite G 290 (S) - black/green

Neohodnotené
 
Bežecká obuv Inov-8 F-Lite G 290 (S) - black/green je navrhnutá tak, aby držal krok s najťažším tréningom, ktorý je k dispozícii pre ľudstvo.
€160
Značka Inov-8
Webová stránka značky inov-8.com/New/Global/Ind...
Kategória Pánska bežecká obuv
Zvoľte variant
Veľkosť: 9,5 Do 3 dní €160
   
 
<p><strong>Bežecká obuv Inov-8 F-Lite G 290 (S) - black/green</strong> je navrhnutá tak, aby držala krok s najťažším tréningom, ktorý je k dispozícii pre ľudstvo. Vyrába sa ako súčasť radu G Inov-8, ktorá zdôrazňuje podrážku Graphene Grip. Táto gumová podrážka je označená ako o 50% odolnejšia, silnejšia a pružnejšia ako tradičná kaučuková zmes. Je tiež vytvorená tak, aby poskytoval trakciu na vnútorných a vonkajších plochách lepšie ako bežné podrážky. </p><p>Horná časť je vyrobená zo sieťoviny s prednou špičkou vystuženou kevlarom. Sieťová tkanina prevzdušňuje chodidlovú komoru. Pokiaľ ide o kevlar, tento materiál zvyšuje odolnosť zvršku a chráni nohu pred odreninami počas tréningu. Syntetické prekryvy sa tavia na hornú časť, aby sa zvýšila odolnosť voči oderu v oblastiach s vysokým trením, ako je špička.</p><p>Inov-8 F-Lite G 290 používa strednú podložku Exteroflow s stabilitou Powerheel. Exteroflow spadá pod jednu kategóriu. To znamená, že má minimálny pokles, 4 mm, čo sa prejavuje na strednej úrovni tlmiacej plochy s vyššou citlivosťou v štandardoch Inov-8. Pokiaľ ide o komponent Powerheel, pätka je o 40% hustejšia, poskytuje stabilitu a podporu počas drepovania a ťažkostí.</p><p>Drop: 4mm<br />Hmotnosť produktu: 290 g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Dnes Inov - 8 obchoduje vo viac ako 60 krajinách sveta a môže sa pochváliť viac ako 80 modelmi bežeckej obuvi. Uspokojuje potreby športovcov, ktorí chcú športovať prirodzene rýchlo bez ohľadu na terén aj prijímať výzvy vo fitness aktivitách.

Top predávajúce sa produkty:

X-Talon 212