Bežecká obuv Inov-8 F-Lite 235 V2 (S) - black/grey

Neohodnotené
 
Bežecká obuv Inov-8 F-Lite 235 V2 (S) - black/grey je treťou najpredávanejšou fitness topánkou na americkom on-line trhu.
€145
Značka Inov-8
Webová stránka značky inov-8.com/New/Global/Ind...
Kategória Pánska bežecká obuv
Zvoľte variant
Veľkosť: 11,5 Do 3 dní €145
   
 
<p><strong>Bežecká obuv Inov-8 F-Lite 235 V2 (S) - black/grey</strong> je treťou najpredávanejšou fitness topánkou na americkom on-line trhu. Kontaktná zmes podošvy je konštruovaná tak, aby rešpektovala prirodzený pohyb chodidla, v prednej časti umožňuje efektívne vedenie odrazu (metaflex). Medzi podošvou a medzipodošvou je vložený tenký polymérový prstenec, ktorý kopíruje tvar a pohyb plantárna fascie (DFB). V strednej časti podošvy sú vložené gumové diely, ktoré zaisťujú výborný kontakt s lanom pri šlphu a ochraňujú medzipodrážka pred poškodením o lano pri zlaňovaní (ropetec). Dezén podošvy má hĺbku 3mm.<br />Parametre medzipodrážky sú päta 6mm, špička 6mm, drop 0mm, medzipodrážka z lisovanej EVA ponúka výbronou tvarovú pamäť a presné prenášanie pohybu. Pätná časť medzipodrážky ponúka o cca 40% hustejšiu / tvrdšiu zmes, čo výrazne oceníš pri zdvíhaní činiek (powerheel).<br />Odolný a priedušný zvršok je tvarovaný na širokom kopyte. Stredná časť zvršku je úplne zásadná pre túto topánku, pretože na pevný, ale veľmi dobre priedušný materiál sú navarené vystužovacie pásiky, na ktoré ďalej nadväzuje šnurovanie (adapterfit). Týmto je docielené výborného stiahnutie celého obvodu topánky okolo priehlavku, priečna klenba má prirodzený priestor k práci a jemná podšívka vnútri topánky navyšuje celkový komfort. Špička je trojito ochránená gymovým okopom. Pätná časť zvršku má širší tvar, externý opätok (EHC) pomáha stabilizovať pätu pri zdvíhaní činiek.<br />Dynamická univerzálka na všetky fitnesové aktivity, od gymnastiky, zdvíhania činiek, až po špecifické crossfitové workouty, výskoky, šplh, angličáky, ...,</p> <p>Váha: 235g (UK8)<br />Výška vkladacej stielky: 3mm</p> <p>Značkové video: https://www.youtube.com/watch?v=ZjPfWbih4jg</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Dnes Inov - 8 obchoduje vo viac ako 60 krajinách sveta a môže sa pochváliť viac ako 80 modelmi bežeckej obuvi. Uspokojuje potreby športovcov, ktorí chcú športovať prirodzene rýchlo bez ohľadu na terén aj prijímať výzvy vo fitness aktivitách.

Top predávajúce sa produkty:

X-Talon 212