Bežecká obuv Inov-8 F-Lite 235 (S) - blue/neon orange/black

Neohodnotené
 
Bežecká obuv Inov-8 F-Lite 235 (S) - blue/neon orange/black, na ktorej vývoji sa aktívne podieľala celá rada crossfiterov, vrátane takých mien, ako sú Dan Bailey alebo Anna Tunnicliffe.
€128,20
Značka Inov-8
Webová stránka značky inov-8.com/New/Global/Ind...
Kategória Pánska bežecká obuv
Zvoľte variant
Veľkosť: 11,5 Do 3 dní €128,20
   
 
<p><strong>Bežecká obuv Inov-8 F-Lite 235 (S) - blue/neon orange/black</strong>, na ktorej vývoji sa aktívne podieľala celá rada crossfiterov, vrátane takých mien, ako sú Dan Bailey alebo Anna Tunnicliffe. Kompletne nová rada F-lite, interne označená F-lite v2, je výhradne určená pre potreby funkčného fitnessu. Oproti predchádzajúcej generácii F-lite, má 235K nulový sklon medzi pätou a špičkou pri zachovaní konštantnej výšky 9 mm, je tu rovnaká zmes medzipodošvy, aká je u ultratrailového klenotu race ultra. (Compressed EVA). Pätná časť medzipodošvy má o 40% tvrdšiu zmes, ktorú oceníte pri všetkých silových WODs. Výsledkom je veľmi pohodlná, funkčná a dynamická topánka, ktorá okamžite prenáša pokyny chodidiel. Funkčnosť topánky podporuje dizajn podošvy, ktorý svojím tvarom kopíruje šľachy v chodidlách a vďaka tomu je vo všetkých smeroch flexibilné. Túto funkčné lahôdku oceníte pri všetkých WODs, kedy budete niečo tlačiť, ťahať, budete loziť po stene alebo šplhať po lane. Podošva vás skrátka podržia aj z hrany palca alebo vonkajšej časti.<br />Zvršok topánky prešiel totálnou revolúciou, je napnutý na širokom kopyte Standard, je bezšvový a najmä v priečnej klenbe poskytuje dostatočný priestor pre jej prirodzenú prácu. Priečna klenba je pri akomkoľvek WOD najviac zaťažovanú častí chodidiel a nemala by byť v žiadnej časti "vystavené stresu" úzkym zvrškom, zošitím nejakých dielov, plastovou výstuhou, atp. Celý obvod priehlavku zvršku je pogumovaný, nadväzuje tak na zvýšenej hrany podošvy (ropetec) a zaisťuje tak skvelý kontakt s lanom pri šplhu. V mieste palcového kĺbu je ľahko elastický diel, ktorý umožňuje chodidlám, najmä potom priečne klenbe v prirodzenom rozťahovanie sa pri zdvíhaní činiek.<br />Výsledok: špičková univerzálna topánka s vysokou stabilitou vyvíjaná špecificky na funkčné fitness.</p> <p>Váha: 235g (UK8)<br />http://inov-8.blogspot.cz/2014/12/f-lite-235.html</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Dnes Inov - 8 obchoduje vo viac ako 60 krajinách sveta a môže sa pochváliť viac ako 80 modelmi bežeckej obuvi. Uspokojuje potreby športovcov, ktorí chcú športovať prirodzene rýchlo bez ohľadu na terén aj prijímať výzvy vo fitness aktivitách.

Top predávajúce sa produkty:

X-Talon 212