Asics Gel - FujiRunnegade 2 - orange/flash yellow/black

Neohodnotené
 
Trailová špeciálka Asics Gel - FujiRunnegade 2 so špecifickým členitým dezénom podrážky je vhodná pre tých, ktorí milujú beh v prírode a so všetkým čo k tomu patrí.
€79
Značka Asics
Webová stránka značky asics.sk/
Kategória Pánska bežecká obuv
Zvoľte variant
Veľkosť: 9 / 43 Skladom €79
   
 
Trailová špeciálka Asics Gel - FujiRunnegade 2 so špecifickým členitým dezénom podrážky je vhodná pre tých, ktorí milujú beh v prirode a so všetkým čo k tomu patrí. Topánka je pri svojej nizkej váhe veľmi pružná  a stabilná, čo oceníte najmä vo veľmi členitom a náročnom teréne. Zvršok je konštruovaný takmer bezšvovo a vďaka špeciálnej technológií Plasma Guard, ktorá odpudzuje blato a vodu, ich v topánke už viac nenájdete - k tomu vám dopomôže aj špeciálne tvarovaný jazyk, ktorý zároveň aj zvyšuje pohodlie pri nosení. Vlastnosti:   - Tlmenie: ASICS Rearfoot GEL ® Tlmiaci systém strategicky umiestnený tak, aby mal veľký vplyv na tlmenie nárazov v oblasti prednej aj zadnej časti chodidla   - Medzipodrážka: Solyte ® Vynikajúci materiál mezipodrážky – Solyte je tvorená štruktúrou materiálu s flexibilnými molekulami, ktoré sa bezprostredne po zaťažení vrátia do pôvodného tvaru Systém ASICS IGS ® - umožňuje topánke a nohe spoločný prechod prostredníctvom kontaktu a komponentov topánky. Toto zlepšuje prirodzenú chôdzu nohy od päty až k chodidlu   Zvršok: California Slip Lasting - zabezpečuje lepšiu stabilitu a komfort Anti Gravel Tongue - Špeciálna konštrukcia jazyka, ktorá zabraňuje vniknutiu nečistôt do topánky Elastic Laces - Klasický triathlon funkčné šnurovanie umožňujúce bežcovi obuť a zaviazať topánky na rýchlo, ľahko a bezpečne Podrážka: Trail Specific Outsole - Vyhradený členitý dezén do kopca aj z kopca poskytuje rovnakú trakciu na všetkých typoch terénu Vlastnosti : Tlmenie: Asics Forefoot GEL ® Tlmiaci systém strategicky umiestnený tak, aby mal veľký vplyv na tlmenie nárazov v oblasti prednej aj zadnej časti chodidla. Asics Rearfoot GEL ® Tlmiaci systém strategicky umiestnený tak, aby mal veľký vplyv na tlmenie nárazov v oblasti prednej aj zadnej časti chodidla. Medzipodrážka: Asics SpEva Lasted ® Technológia medzipodrážky z materiálu ktorý v čo najväčšej miere vracia energiu pri behu. Asics Duomax ® Patentovaný systém ASICS, ktorý poskytuje plynulú kontrolu vnútornej pronácie vylepšený o vyššiu mieru podpory. Asics Guidance Line ® Línia prechádzajúca po celej dĺžke chodidla zlepšuje reakcie pohybu a zároveň šetrí energiu pri dlhom behu. Znižuje riziko zranenia. Zvršok : Asics Hotmelt ® Nová štruktúra zvršku pomáha znižovať trenie, hmotnosť a zvyšuje komfort pri behu Asics Ortholite Sockliner ® Systém zabezpečujúci zvýšenú výstelku, ktorá nohe vytvorí suchšie, zdravšie a antibakteriálne prostredie. Podrážka: Asics Ahar + ® Tenšia a ľahšia verzia pryže AHAR (ASICS High Abrasion Resistance).  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V Európe má ASICS veľké sympatie a vynikajúcim percentuálnym výsledkom sa na jednotlivých trhoch s športovou obuvou nachádza na popredných miestach. Hlavnými oblasťami sú bežecká obuv a textilný tovar, vychádzková obuv, obuv na tenis a indoorová obuv hlavne na volejbal, hádzanú a squash.

Hľadáte bežeckú obuv ? Ako si správne vybrať bežeckú obuv ? Bežecká obuv Asics je tou správnou voľbou kde japonská precíznosť je pretavená do detailov charakterizujúcu špičkovú bežeckú obuv a profesionálne vybavenie pre beh, futbal, tenis, bedminton, squash, volejbal, hádzanú a mnoho ďalších športových disciplín.

V posledných rokov sa bežecké topánky ASICS často umiestňujú na popredných priečkach testovania bežeckej obuvi.

K TOP produktom bežeckek obuvy Asics patrí GEL Zaraca 3