Petzl Demi Rond

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€20,70
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Oceľové karabíny - mailony
 
<p><strong> Petzl Demi Rond</strong> je určená pre postroje, ktorých dva pripojovacie body musia byť prepojené spojkou.</p> <p>Pri dotiahnutí kľúčom možné použiť ako trvalý kotviaci prvok.<br /> <br /> <strong>Technické parametre:</strong></p> <p>Typ: maticová spojka<br /> Pevnosť v pozdĺžnej osi: 25 kN<br /> Pevnosť v priečnej osi: 10 kN<br /> Pevnosť s otvorenou západkou: N / A kN<br /> Svetlosť západky: 10 mm<br /> Poistka zámku: maticová spojka<br /> Hmotnosť: 55 g<br /> Materiál: zliatina hliníka</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK