Púzdro Victorinox 4.0521.3

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€17,15
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
<div class="rte" id="idTab1"><p>Kožené puzdro pre vreckové nože veľkosti 91 mm s 5 až 8 vrstvami so suchým zipsom a možnosťou upevnenia na opasok.</p><p>Vhodné pre vreckové nože:</p><p>1.3763..      Ranger (akékoľvek prevedenie)</p><p>1.3773        Handyman</p><p>1.6795        SwissChamp</p><p>1.7725.T     CyberTool 34</p><p>1.7775.T     CyberTool 41</p><p>1.7925.T     CyberTool Lite</p></div><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN