Nôž Victorinox Spartan 1.3603.94

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€23,80
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
<div class="rte" id="idTab1"><p>Vreckový nôž<strong> Victorinox Spartan 1.3603.94</strong> obsahuje:</p><p>  1. uzatváracia čepeľ veľká</p><p>  2. uzatváracia čepeľ malá</p><p>  3. vývrtka</p><p>  4. otvárak na konzervy s</p><p>  5. - malým skrutkovačom (aj na krížové skrutky)</p><p>  6. otvárak na fľaše so</p><p>  7. - skrutkovačom</p><p>  8. - odstraňovačom izolácie drôtov</p><p>  9. dierovač, výstružník</p><p>10. nerezový krúžok na kľúče</p><p>11. pinzeta</p><p>12. špáradlo</p></div><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.