Nôž Victorinox Skipper 0.9093.2W

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€74,80
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
<p><b>Nôž Vi</b><strong>ctorinox Skipper, </strong>vreckový jachtársky nôž s bočnou posuvnou poistkou a 17-timi funkciami.<br /><strong>Farba:</strong> modrá<br /><strong>Rozmery:</strong> 111 x 31,5 x 23 mm<br /><strong>Váha: </strong>128,3 g<br /><strong>Funkcie:</strong></p><p>- veľká čepeľ s poistkou<br />- vývrtka<br />- otvarák na konzervy<br />- malý skrutkovač<br />- otvárak na fľaše<br />- skrutkovač<br />- odstraňovač izolácie z drôtov<br />- vrták a šidlo<br />- krúžok na kľúče<br />- pinzeta<br />- špáradlo<br />- lanový tŕň<br />- kliešte na drôt<br />- nožnice na drôt<br />- pomôcka na tvarovanie drôtov<br />- Phillipsov krížový skrutkovač</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN