Nôž Victorinox RescueTool 0.8623.MWN

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€69,90
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
Nôž Victorinox Rescue Tool, vreckový nôž určený záchranárskym a bezpečnostným zložkám. Počet funkcií 15:1. veľká čepeľ s poistkou a s očkom pre rýchle otváranie zubatou čepeľou 2. Krížový šrobovák3. hrot pre rozbitie skla4. plochý šrobovák5. otvárač flašiek7. výstružník, priebojník8. čepeľ na rezanie bezpečnostných pásov a skla9. krúžok na kľúče10. pinzeta11. špáratko12. pílka14. nylonové putko15. nylonové púzdro 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.