Nôž Victorinox RescueTool 0.8623.MWN

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€75,90
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
Nôž Victorinox Rescue Tool, vreckový nôž určený záchranárskym a bezpečnostným zložkám.  Počet funkcií 15: 1. veľká čepeľ s poistkou a s očkom pre rýchle otváranie zubatou čepeľou  2. Krížový šrobovák 3. hrot pre rozbitie skla 4. plochý šrobovák 5. otvárač flašiek 7. výstružník, priebojník 8. čepeľ na rezanie bezpečnostných pásov a skla 9. krúžok na kľúče 10. pinzeta 11. špáratko 12. pílka 14. nylonové putko 15. nylonové púzdro   Počet funkcií 15: 1. veľká čepeľ s poistkou a s očkom pre rýchle otváranie zubatou čepeľou (7,5cm) 2. Krížový šrobovák 3. hrot pre rozbitie skla 4. plochý šrobovák 5. otvárač flašiek 7. výstružník, priebojník 8. čepeľ na rezanie bezpečnostných pásov a skla (7cm) 9. krúžok na kľúče 10. pinzeta 11. špáratko 12. pílka ( 8 cm ) 14. nylonové putko 15. nylonové púzdro hwOWx8rITYY

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.