Nôž Victorinox RescueTool 0.8623.MWN

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€79,90
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
<p><span style="color: rgb(0, 0, 0);"><b>Nôž Victorinox Rescue Tool</b>, vreckový nôž určený záchranárskym a bezpečnostným zložkám.</span><br /> </p><p><strong style="color: rgb(0, 0, 0);">Počet funkcií 15:</strong></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">1. veľká čepeľ s poistkou a s očkom pre rýchle otváranie zubatou čepeľou </span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">2. Krížový šrobovák</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">3. hrot pre rozbitie skla</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">4. plochý šrobovák</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">5. otvárač flašiek</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">7. výstružník, priebojník</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">8. </span><span style="color: rgb(0, 0, 0);">čepeľ na rezanie bezpečnostných pásov a skla</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">9. krúžok na kľúče</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">10. pinzeta</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">11. š</span><span style="color: rgb(0, 0, 0);">páratko</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">12. pílka</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">14. nylonové putko</span></p><p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">15. nylonové púzdro</span></p><p><br /> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN