Nôž Victorinox My First 0.2373.T

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€27,30
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
<p><strong>Victorinox 0.2373.T My First</strong></p><div class="rte" id="idTab1"><p>Súčasťou darčekového balenia je okrem samotného vreckového noža aj retiazka (4.1815) a kľúčenka na krk (4.1879).</p><p>Vreckový nôž obsahuje:</p><p>  1. uzatváracia čepeľ, bez špičky</p><p>  2. otvárak na fľaše s</p><p>  3. - otvárakom na konzervy</p><p>  4. - skrutkovačom</p><p>  5. - odstraňovačom izolácie drôtov</p><p>  6. nerezový krúžok na kľúče</p><p>  7. pinzeta</p><p>  8. špáradlo</p><p>  9. pílka na drevo</p><p> </p><p><span>- Čepeľ</span> hladká bez špičky</p><p><span>- Črienka</span> plastová leštená</p><p><span>- Otváranie</span> obojručné</p><p><span>- Počet funkcií</span> 9</p><p><span>- Veľkosť noža</span> 84 mm</p></div><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN